UGG для подорожей. Як вибрати ідеальну пару?

Кожен день – це маленька подорож, на якій про комфорт піклується UGG. Літня колекція угг створена для відпочинку ніг – “Почуйте себе, як UGG”! Бренд приділяє особливу увагу функціональності взуття, його відповідності і повсякденності. У літньому взутті від ugg легко провести весь день, подорожуючи за своїми справами. UGG враховує сучасний ритм, змінність планів, стилістику та очікування. Кожна пара літнього взуття від UGG – це не просто чергові кеди, сандалі або шльопанці, це продумане рішення для комфортного дня.

Модниці у захваті від літньої колекції угг, її варіативності та стилістичної гнучкості. Взуття з яскравим сучасним стилем освіжає гардероб, підвищує модний градус образів і дозволяє створювати нові цікаві силуети. З літніми UGG хочеться творити та експериментувати.

Для бренда важливо, щоб пара літніх угг проводила з вами багато часу і була корисною як на відпочинку, так і в місті. З UGG легко подорожувати, вести активний спосіб життя і стильно виглядати кожен день.

Зверніть увагу на різноманіття сандалій з літньої колекції Ugg. Модель сандалів Goldenstar – це просто необхідність літнього кежуала, базовому гардеробу завжди не вистачає стильних лаконічних моделей у природних відтінках. Важливою особливістю сандалів Goldenstar є її стилістична функціональність. Виконані в вельветовій м’якій замші, на пружинистій пінній підошві роблять їх за відгуками одними з найбільш зручних. Сандали Goldenstar заслуговують на увагу.

Угг - літня колекція фото
Трендові сандали Goldenglow від Ugg створені для стильних багатогранних образів як у міському стилі, так і на відпочинку. Модниці пропонують поєднувати їх з носками, комбінувати з масою цікавих літніх образів. Модель виконана з сучасного матеріалу ТПУ – довговічного, легкого і м’якого. Липучки дозволяють максимально зручно підібрати необхідний об’єм. Ця модель літній бестселер бренда.

Для прогулянок та створення образів у спортивному міському стилі слід звернути увагу на шльопанці з колекції Venture Daze. Ваш гардероб отримає масу стилістичних варіацій, а ноги – комфорт.

Якщо ваш відпочинок – це піші прогулянки, то обов’язково зверніть увагу на кросівки з колекції Ugg CA1, всю роботу вони зроблять за вас.

Найлегші сандалі та шльопанці з облачної серії La Cloud створюють відчуття прогулянки по хмарах. Секрет в облачній підошві – її багатошаровості, підвищеній супінації та легкості. Космічна стилістика не вимагає, доповнює образ сучасним акцентом.

Клоги Goldenstar ідеальний компаньйон у подорожі на релаксі, у повсякденних легкоатлетичних образах.

Одяг з літньої колекції ugg доповнить гардероб і буде функціональним помічником у створенні сучасних літніх силуетів.

Обирайте літнє взуття ugg у офіційного представника бренда в Україні, чекаємо на нашому сайті koalabi.com.ua

No photo
0
Кошик