Ідея комфортного самовираження у літній колекції від UGG.

Літня колекція UGG 2024 отримала назву “Каліфорнійський кочівник”. Натхнення бренд брав із невимушеної та розслабленої каліфорнійської модної естетики, глобальної популяризації #vanlife, культури музичних фестивалів, вільного способу життя, популяризації віддаленої роботи та розмиття меж дрес-коду. Літня колекція UGG відображає бажання у вільному самовираженні та безтурботному легкому способі життя, що безсумнівно проявляється в стилістиці та силуетах бренда.

Жіноча літня колекція UGG пронизана свіжим, сучасним поглядом на ключові взуттєві мастхеви: кросівки, сандалі, перехідні гібридні стилі. Кожна пара взуття відображає філософію бренда та пронизана концептуальними стилістичними повідомленнями бренда. Літня колекція агг – це яскраві, впізнавані дизайнерські рішення, що демонструють створення інноваційних, максимально універсальних продуктів, натхненних спадщиною бренда. Бренд виводить відношення до комфорту та його відчуття на новий рівень, створюючи мега трендове взуття з максимальним акцентом на комфорт.

Кожний сезон в UGG створюють надзвичайно зручні одиниці гардеробу, що дозволяють легко самовиражатися активним, різностороннім особистостям. Образи з UGG – це образ життя, філософія свободи самовираження. Літня колекція відображає філософію бренда, пронизана бренд-кодами UGG.

Літня колекція агг пропонує безліч сучасних, зручних взуттєвих рішень. Кросівки СА1 – щорічний бестселер. У кросівках СА1 від Ugg комфорт набуває нового змісту – легкі, пружинисті, з унікальною багатошаровою підошвою. У кросівках агг зручно багато ходити і не думати про втому від взуття.

У цьому сезоні агг презентували нові об’ємні кеди, назвавши колекцію Goldencush. Кеди від UGG наповнені інноваційними матеріалами та технологіями. Зручність набуває нового змісту. Кеди від UGG у цьому сезоні вийшли на новий стилістичний рівень, стали яскравим відображенням філософії бренда як у комфорті, так і стилістиці. У такому взутті легко бути в потоці сучасності, не потрібно додатково працювати над гардеробом і довго думати, як зібрати образ. Безумовно, кеди – це вже зручне взуття, але у Агг – це особливі відчуття – м’яко, легко і розслаблююче.

літня колекція - фото
Агговська лінійка Goldenstar, представлена літом 2023, завоювала любов та розширює свої модельні горизонти. Другий сезон і, можливо, не останній весняні та літні пабліки радіють від аггових клогів Goldenstar Clog. Якщо ви за комфорт та невимушений стиль – це ваша модель. Сучасний кежуал повинен бути безкінечно вдячним UGG за створення максимально зручного і при цьому стильного взуття. Агговські клоги носимо з усім гардеробом, доповнюємо модними носками різних фактур і отримуємо задоволення від по-справжньому зручного взуття.
Колекція сандалів від UGG багатогранна, це той випадок, коли складно обрати щось одне. Колекція Goldenstar – це сучасні сандалі, створені брендом в стилістиці класичних агг. Фірмовий стиль-релакс просвітлюється у всіх деталях – імітації ручних швів, чарівному агговському оверсайзу, зручній пружинистій підошві, натуральних матеріалах. Функціональне сучасне літнє взуття повинне бути саме таким!

Хіт і нова творчість UGG – модель Goldenglow. Це легкі сандалі з сучасного матеріалу ТПУ вразять не лише стилістикою, але й комфортом. Обов’язкові до примірки!

Зверніть увагу на нове напрямок від UGG – колекцію Venture Daze! Колекція Venture Daze для стильних подорожей та активного відпочинку. Слід звернути увагу на нову підошву з малюнком як на протекторі шин, готову до будь-яких пригод. Риси Tasman підкреслюють особливий агговський стиль. Взуття в цій новій серії наповнене м’якістю та комфортом UGG, йде в ногу з часом, іноді випереджаючи звичну моду та банальні силуети.

У літній колекції від UGG ви знайдете свої улюблені пари, а якість та комфорт здивують! Літня колекція UGG на нашому сайті koalabi.com.ua

No photo
0
Кошик