Класичні моделі від UGG – ікона стилю

Класичні угги відображають основні потреби в комфорті, затишку та захищеності. Унікальна риса класичних агг – простота. Більшість взуття має багатошаровість та безліч матеріалів для виробництва. Класичні угги виготовлені з одного матеріалу з мінімальною кількістю швів. Простота угг надихає дизайнерів створення сучасних моделей, експериментування, ідеальна відправна точка для творчості. Сама ідея угг – легкість, простота, свобода дозволяє створювати цікаві стилістичні комбінації. Уггі не мають гендерної прив’язки, це взуття для всіх та для будь-якого віку.

Класичні UGG зберегли унікальну дизайнерську філософію, а нові сучасні технології дозволили покращити та удосконалити агг. Перші уггі були грубими, “сирими”, недопрацьованими.

Сучасні технології дозволяють максимально використовувати унікальні природні властивості натуральної овчини. Дизайн було доопрацьовано, форма стала «чистішою», пропорційною і все ще продовжує доопрацьовуватися.

Простий універсальний дизайн зробив уггі взуттям мільйонів. Із популяризацією бренду зросла й відповідальність. UGG сміливо приймає всі виклики сучасності, удосконалює виробництво та зберігає дух іконних класичних ugg.

Уггі стали взуттям самовираження, стилю та інновацій в образах. UGG сміливо приймає виклик часу – якість. Бренд поставив завдання створити довговічну якість та постійно доопрацьовує матеріали. Баланс форми та функціональності. Сучасність вимагає усвідомленого споживання, допомоги нужденним.

Багато моделей із класичної лінійки виготовляються на фабриках, що підтримують проект HERproject.

Вся овчина, що використовується для виробництва оригінальних угг, сертифікована Leather Working Group, організацією яка контролює відповідальне виробництво, стежить за виробниками по всьому світу.

No photo
0
Кошик