Погода та UGG. Взуваємося за погодою

Обираючи зимову пару угг, важливо вирішити для якої погоди ви шукаєте пару. Груба помилка вважати, що кожна пара ugg створена для будь-якої зимової погоди, що одну і ту ж пару можна взувати і в суху погоду, і в сльоту! Аргумент «адже це зимове взуття» не відкидає правильний підбір за погодою з урахуванням опадів. Правильно, що UGG створює взуття для будь-якої зимової погоди, але потрібно правильно підібрати і ще важливіше правильно доглядати свою пару брендових угг.

Отже, розберемо як правильно підібрати пару зимового взуття від UGG з урахуванням погодних зимових умов.

Відомо, що замша любить суху погоду, ми ніколи не взуємо літні замшеві туфлі в дощ, з агг аналогічна ситуація. Більшість моделей зимових замшевих оригінальних угг оброблені водовідштовхуючим засобом, що захищає їх від незначних опадів.

Незначні опади – це опади, які не зашкодять структурі та кольору замші. Ви можете додатково обробити зимові уггі водовідштовхуючим засобом, але замша залишається замшею. Замшеві агг ідеальні для морозної сухої погоди зі снігом або без, єдина умова – вони не повинні промокати.

Шкіряні жіночі та чоловічі угги більш стійкі до опадів, не вимагають такої делікатності як замшеві, підійдуть під слабкі та середні опади. Але якщо матеріал промокає наскрізь, то при висиханні можуть залишитися розводи, зміниться якість, що вимагатиме додаткового догляду.

UGG має моделі, спеціально створені для сильних опадів – водонепроникні, із запаяними швами та з іншими захисними технологіями.

Ідеальна модель для сильних опадів Classic Clear Mini. Модель має литий силіконовий чобіток, шар штучного хутра та вовни. Особливість цієї моделі – краплі конденсату, які можуть накопичуватися на поверхні силіконового чобітка через перепад температур, але ноги в них не промокнуть, опади не страшні. Догляд за цією моделлю – елементарний.

Кожного сезону колекції представляють моделі для негоди із зазначенням температурного режиму та опадів. На нашому сайті ми позначаємо такі моделі характеристикою «погодні умови» та детально розписуємо для якої сили опадів вони призначені.

 

 

No photo
0
Кошик