Розбираємось із жіночими моделями ugg

ДНК марки – це класичні моделі агг – Classic Tall, Classic Short, Classic Mini та Classic Ultra Mini.

Еволюція моди та зміна клімату, глобальне потепління, вимагали адаптації класичних моделей угг і як результат моделі стали нижчими. На даний момент Classic Mini та Classic Ultra Mini найпопулярніші моделі жіночих угг у класичній колекції.

Класичні базові кольори бренду – горіховий, чорний, сірий та шоколадний. Ці кольори завжди є в класичній колекції. Щосезону бренд створює нові унікальні кольори – варіації бежевого, сірого, шоколадного і не забуває про яскраві трендові відтінки. Кольори бест-селери можуть закріпитися у колекції на кілька сезонів.

Ви не зустрінете знижки на класичні моделі угг у горіховому та чорному кольорі, оскільки це класика бренду та щорічний бестселер. Оригінальні класичні моделі жіночих угг можна придбати на нашому сайті або в сертифікованих магазинах нашої мережі.

Відмінність класичних моделей від більшості в колекції – використання фірмової овчини Tweenface. У неї особлива м’якість, тому в уггах з натуральної овчини неймовірні відчуття м’якості та комфорту.

У бренду є ще кілька легендарних моделей – “з гудзиком” Bailey Button і “з бантиками” Bailey Bow. В цих моделях жіночих ugg також використовується фірмова овчина Tweenface, що робить їх неймовірно м’якими та комфортними. Ці моделі бренд виробляє у двох видах висоти – Classic Short та Classic Mini. Модель ідеально підходить для жінок із високим підйомом стопи.

В інших моделях найчастіше використовуються сучасний матеріал UGGPlush – поєднання вовни та ліоцелу або комбінація овчини Tweenface та вовни UGGPlush.

Neumel – постійний бест-селер у жіночій та чоловічій колекціях, відображення моди на кросівки та кеди. Дизайн Neumel зберігає риси “потворного” чобітка і всі його знакові характеристики. Шнурки дозволяють ідеально відрегулювати щільність, модель угг Neumel комфортно сідає на нозі та підходить для всіх стоп та підйомів. Дизайн неймовірно універсальний, підходить під спорт та кежуал.

Кілька років тому UGG презентував унікальну модель – Classic Clear Mini. 100% захист від опадів. Трендовий дизайн та унікальне технологічне рішення – поєднання силікону та вовни, максимально практична, надійна пара брендових угг. У цій моделі головне правильно підібрати розмір, особливо якщо у вас половинчастий розмір.

У майбутньому на нас чекає безліч сюрпризів від UGG! Колекції стають мега прогресивними та молодіжними. Бренд сфокусований на створенні сучасного взуття для прогресивної молоді без обмежень за віком. Ідеально, коли модне взуття ще й найзручніше в гардеробі, а з UGG саме так!

No photo
0
Кошик