Топ-5 літніх моделей UGG, які мають бути у вашому гардеробі.

У своїй літній колекції UGG створили важливі моделі з точки зору стилістики, новизни й популярності. У цьому сезоні літня колекція агг порадувала різноманіттям моделей, стилістичною багатогранністю, концептуальною цілісністю. Бренд Ugg перестав бути брендом тільки зимового взуття. Літня колекція від агг стала такою самою цікавою, корисною для гардеробу та прийнятною модною аудиторією. Агг наповнює комфорт новим змістом.

У чому ж успіх літнього взуття від UGG? Агг у своєму взутті відображає настрій сучасного суспільства, підтримує свободу самовираження. Бренд досяг балансу інноваційних технологій, сучасних поглядів на моду, потреб у стилістичній багатогранності та максимальному комфорті. З агг самовираження, створення цікавих образів стає цікавим творчим процесом. У бренда з’явилися базові моделі, широко востребовані завдяки якості та правильній стилістиці.

Ми розглянемо Топ-5 літніх моделей від UGG.

  1. Агговські клоги Goldenstar Clog. Їхній успіх у комфорті та розслабленій стилістиці. Виконані з м’якої замші, на комфортній супінаторній підошві, створені для активного дня на відпочинку. З ними отримується нетривіальні сучасні міські образи, особливо прогресивно стилізовані з носками.
  2. Сандалі Goldenstar відображають стилістичну естетику класичних агг. Дизайн лаконічний, бренд акцентує на тандемі вельветової замші та крафтових деталей. Успіх сандалів Goldenstar у комфорті та функціональності. Сандалі легко вписуються в будь-який літній образ та мило доповнюються носками.
  3. Сандалі Goldenglow важка новинка сезону. Увагу привертає як стилістичне рішення, так і матеріал сандалів. Виконані з легкого та м’якого матеріалу ТПУ для максимальної функціональності, а ремінці дозволяють підібрати оптимальний обсяг. Збільшені форми, прогресивний сучасний дизайн, при цьому сандалі не перевантажені деталями, виглядають сміливо та прогресивно. Акцент на формі сандалів, вона несе основне стилістичне навантаження. Бренд вибрав ідеальну літню палітру для сандалів Goldenglow – білі, горіхові, карамельні та яка модель у кольорі мангустину. Модний інстаграм комбінує сандалі Goldenglow з носками, виглядає свіжо та сучасно.
  4. Venture Daze – це нова серія від агг, в якій бренд запропонував зовсім нову унікальну підошву, що імітує малюнок шин. У релаксових вуличних тапках Venture Daze просвітлюється стилістика улюбленої моделі Tasman, приправлена динамікою автомобільних шин, отакий нестандартний тандем. Практично невагомі тапки/кросівки створені для тривалих літніх прогулянок. Стилізації виходять творчими та цікавими. Особливістю агговського взуття є функціональність, оскільки більшість моделей взуття важко віднести до однієї з категорій взуття. У випадку з Venture Daze, для когось це вуличні тапки, а хтось бачить в них кросівки. Така багатогранність дозволяє створювати масу цікавих образів.
  5. Goldenstar Hi Slide – нова модель шльопок від UGG. Виконані з натуральної замші, декоровані агговськими крафтовими швами, з характерними агговськими рисами. Бренд зробив ці шльопки активними у своєму дизайні, додав високу підошву, збільшив деталі. Стильна форма шльопок привертає увагу модниць. Як і будь-яке літнє взуття агг, шльопки радимо носити з носками для стилістичного різноманіття.

топ 5 моделей літніх Угг
Вибираючи літнє взуття UGG, ви отримуєте не лише стильний аксесуар, але й зручність. У цих моделях ви будете відчувати себе комфортно та впевнено протягом усього дня. UGG пропонує взуття для будь-якої ситуації, чи то прогулянка по березі моря, зустріч з друзями на терасі кафе або довгоочікуваний відпустка.

Готуйтеся до літа напередодні та оновіть свій гардероб за допомогою стильного та зручного взуття UGG. Ваш вибір гарантовано принесе вам радість та задоволення у теплі місяці року. Чекаємо на сайті офіційного представника бренду UGG в Україні koalabi.com.ua

No photo
0
Кошик