Як відрізнити оригінальні UGG від підробки?

UGG у топі серед найбільш часто підроблюваних брендових товарів. Завдання покупця – купити іконний продукт і поринути у всі принади унікальної торгової пропозиції.

У цій статті ми визначемо основні критерії відмінності фейку від справжнього UGG. Іноді дуже важко відрізнити копію від оригіналу, тому продукт необхідно перевіряти по декільком характеристикам. Отже, як визначити серед множини подібних UGG товарів жіночі угги оригінал.

Де придбати UGG оригінал?

Наразі найбільш достовірне підтвердження автентичності продукції – її придбання у офіційного ексклюзивного представника бренду UGG в Україні через авторизовані точки продажу, які ви можете перевірити на офіційному сайті ugg.com. Єдиним авторизованим онлайн-магазином в Україні є koalabi.com.ua, а точки офлайн продажів Ви також можете відстежити на офіційному сайті ugg.com.

Уважно перевіряйте моделі за деталями та кольором. Щоб перевірити інформацію, зайдіть на офіційний сайт ugg. Але треба враховувати, що колекції у США, Великій Британії, Італії чи Німеччині можуть відрізнятися, тому на сайті ви можете змінити країну та передивитися її асортимент.

Дезінформацією є відомості про те, що у місцевій торговій точці чи на маловідомому сайті доступні ексклюзивні моделі. Справа в тому, що така продукція виготовляється для великих ретейлерів, наприклад, ASOS. Це означає, що в унікальному дизайні тільки там можна замовити ugg онлайн.

Маркери справжніх угг.

Сьогодні більшість маркувань можна підробити, тому, хто планує купити угги жіночі, слід бути пильним!

  1. — QR-код у лівій полу парі повинен переводити на офіційний сайт ugg.com. Виробник регулярно змінює захисні властивості.

 

  1. — Звертайте увагу на маркування на коробці, а також на етикетку всередині. Якщо на них вам зустрілося позначення UGG Australia, знайте: перед вами — 100% фейк. Також важлива якість етикеток та послідовність розмішення інформації.

 

  1. — В оригінальних уггах підошва матова. Вона легко згинається ближче до носової частини взуття. Кут згину виходить плавним, а не гострим, як це буває із підробками.

 

  1. — Натуральні моделі мають легкий аромат овчини. Це природний запах, який незабаром вивітриться. Для фарбування хутра виробник використовує тільки сертифіковані екологічні барвники, які проходять суворий контроль якості, воні не викликають алергічних реакцій при контакті зі шкірою. Останнім часом бренд UGG, щоб зменшити кількість матеріалів тваринного походження, в більшості моделей вже не використовує вовну Twinface™. Останні роки все більше моделей складається з переробленої вовни та волокон TENCEL™ з ліоцелу, вплетених у вовну із основою з переробленого поліестеру – це матеріал UGG Plush.

 

  1. — Будь-яке відхилення у дизайні можете сміливо сприймати як спробу продавця видати копію за оригінал.

 

  1. — Визначте за цінником, що жіночі угги – оригінал. Окрім високої якості та бездоганного дизайну, ugg оригінал вирізняються ціновою політикою. Помітно занижена вартість нових моделей свідчить про недобросовісність продавця.Ціна пропонованої вам нової пари не може бути нижчою, ніж у прайсі на офіційному сайті. Орієнтуйтеся на те, що ціни на продукцію Deckers Outdoor Corporation починаються від 130 доларів. На угги вартість в США і Європі відрізняється. В Україні взуття реалізується за європейськими цінами.

 

  1. — Ніяких стікеров із розмірами на підошві.

 

 

No photo
0
Кошик